Jelentkezés a konferenciára

Ha lettem, kellettem. Tehát.

(mentálhigiéné a társadalom szolgálatában)

Konferencia az Antropos Mentálhygiénés Egyesület, a Magyar Pásztorálpszichológiai Társaság és a Semmelweis Egyetem Mentálhigiéné Intézete közös rendezésében

Helyszín: Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont 1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Időpont: 201​7​. április 1​. szombat

A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik érvényessé. A konferencián maximálisan 200 főt tudunk fogadni, a jelentkezéseket a befizetések beérkezésének sorrendjében rögzítjük. A jelentkezésekkel kapcsolatban felmerült kérdéseket a erzsebet.vajko@gmail.com email címre küldhetik.

Részvételi díj: 2.500 Ft (ebéd igénylése esetén 3.500 Ft). A részvételi díj befizethető postai csekk útján vagy banki átutaláson keresztül, az ​Antropos Mentálhygiénés Egyesület 11786001-20170291 OTP számlaszámára. A csekken történő befizetést választóknak postai csekket küldünk.

Ebéd választék: A Menü

• Borsóleves
  • Hentes tokány, rizs
  • Varga béles